Przytulanki dla dzieci – poznaj magiczne zwierzątka

Jednymi z pierwszych skojarzeń jakie wpadają nam do głowy przy wyborze prezentu dla dziecka są: miękki, miły, przytulny. Te skojarzenia od razu kierują nas ku wyborowi maskotki. Kolejnymi skojarzeniami są najczęściej: praktyczny, przydatny, niebanalny. Wtedy szukamy czegoś, co będzie spełniało funkcję edukacyjną, poznawczą i nie stanie się kolejnym zbędnym przedmiotem na półce. Wszystkie te kryteria spełniają Snusie – wyjątkowe, ręcznie robione przytulanki dla dzieci. Poznajcie je bliżej.

Spis treści

Przytulanki dla dzieci na prezent

Czy przytulanka to dobry prezent dla dziecka? Jasne, że tak! Dzieci uwielbiają przytulanki, które nierzadko są dla nich czymś więcej niż zwykłymi maskotkami jak zwykle postrzegają je dorośli. Często stają się ich prawdziwymi przyjaciółmi, towarzyszami zabaw, nierozłącznymi kompanami także, a być może w szczególności podczas zasypiania.

Przytulanki dla dzieci sprawdzą się jako prezent na wiele okazji: baby shower, urodziny czy święta. Są odpowiednie dla niemowląt oraz dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Poszukując przytulanki na prezent dla dziecka zapewne myślicie o wyborze tej wyjątkowej, która podbije serce obdarowywanego dziecka. W tym wpisie przedstawiam Snusie, które być może przypadną do gustu Wam. Bo co do tego, że spodobają się maluchom nie mam żadnych wątpliwości 😉

O Snusiach

Pod tym zabawnym słowem kryją się ręcznie robione przytulanki dla dzieci. Są niezwykle miękkie i przytulne, bo wykonywane są z miękkich włóczek hipoalergicznych. Ich rożne faktury, a także sposób wykonania poszczególnych części (np. okrągłe kopytka, wgłębienia w uszkach, podłużne rogi) wzbogacają wrażenia dotykowe. Ponadto pozwalają przytulać i głaskać maskotkę na wiele różnych sposobów.

Przybierają postać jeleni i lwów w wielu kombinacjach kolorystycznych do wyboru. Mierzą około 55 cm długości. Pomiędzy ich dolnymi łapkami znajduje się suwak ściągacza. Jego rozsunięcie daje dostęp do wnętrza maskotki, co jeszcze bardziej wyjaśnia ich tajemniczą nazwę. Te zwierzątka z zamkniętymi oczkami idealnie sprawdzą się w roli przytulanki dla dzieci do snu, a także okażą się praktycznym schowkiem na piżamkę. Praktycznym nie tylko z tego względu, że można coś w nim schować. Pomogą przyzwyczaić dziecko do porządku, ćwiczyć umiejętności motoryczne (poprzez rozsuwanie i zsuwanie ściągacza) oraz sprawdzać się w różnych kreatywnych zastosowaniach.

Wiele pomysłów na wspólną zabawę

Przytulanie to podstawowe zastosowanie, do jakiego zostały stworzone Snusie. Ale jak wiemy, wyobraźnia dzieci nie ma granic. Poza byciem przytulankami Snusie mogą zatem służyć jako towarzysze na spacerach i w drodze do przedszkola, pacynki w leśnym przedstawieniu, miękkie podgłówki, zwierzątka, które wymagają opieki… Słowem wystarczy jedynie sprezentować taką przytulankę, a jej nowy Właściciel będzie wiedział jak się nią zająć 😀

Przytulanki dla dzieci w dziecięcym pokoju

Więcej informacji na temat tych przytulanek dla dzieci, w tym zdjęć w różnych ujęciach i w różnych wersjach kolorystycznych sprawdzicie na profilu Instagram twórcy: @imagic.crochet

To na prezent? 🙂

Oceń prezent w skali od 1 do 5 klikając w odpowiednią gwiazdkę:

Średnia ocena: 4 / 5. Ocen: 4

Bądź pierwszy, który oceni ten prezent.

O mnie

Basia Zielińska

Researcher, copywriter. Uwielbiam czekoladę! Z kostką w ręku przemierzam świat wirtualny w poszukiwaniu realnych perełek. Chętnie się dzielę. Informacjami, czekoladę zostawiam dla siebie ;)

Moje posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *